Akrep Burcunun Sağlığı

saglikSık sık cinsellikle ilişkilendirilen akrep burcu, üreme organları ile anılır. Akrep burcunun sağlığı söz konusu olduğunda, en dikkatli olması gereken sağlık sorunu da yine üreme organları ile ilgili oluyor. Genellikle ince fizikli ve sağlıklı olan akrep burcu kişileri, kilo problemleri ile pek karşılaşmazlar. Kilo aldıklarında da onu vermekte pek zorlanmazlar. Çünkü onlar için kusursuz bir dış görünüş çok önemlidir.

Sürekli kafasında kuran ve stresli bir yaşam süren akrep burcuna mensup kişilerin psikolojik problemler ve travmalarla karşılaştıklarını görebilirsiniz. Burcun yöneticisi cinsellik olduğu için, bu kişilerin cinsel hastalıklar konusunda daha dikkatli olması gerekir. Akrep burcuna mensup kişiler güçlü bünyeleri oldukları için, hastalıklarla savaşma konusunda oldukça başarılılardır. Hastalandıkları zaman, onu atlatmak için vücutları direnç gösterir ve savaşır. Bu grip ve nezle gibi hastalıklarda da aynıdır. Sağlıklı olmak, bu burcun insanların doğasında vardır.

Çünkü kendilerine iyi bakarlar ve özen gösterirler. Fiziksel olarak da oldukça kuvvetli olan akrep burcu, eğer fiziksel açıdan güçsüz ya da zayıf olduklarını hissettiklerinde, spor yaparak kendilerini rahatlatırlar. Onlar için dış görünüş çok önemli olduğundan, mümkün olduğunca dengeli beslenmeye de çalışırlar. Akrep burcuna mensup kişiler, daha çok cinsel organları ile ilgili sağlık problemleri yaşayabilirler. Üreme organları konusunda dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*