Akrep Burcunun Özellikleri

akrepburcuBurçlar dünyasının en cezbedici burçlarından biri olan akrep burcu, adeta üzerinde taşıdığı şeytan tüyü ile etrafındaki herkesin dikkatini çekme özelliğine sahiptir. Genellikle bu burcun erkekleri delici bakışlara sahip olduğu için kadınları etkilemek konusunda hiç zorlanmazlar. Akrep burcu kadınları da aynı şekilde bakımlı ve kendine özen gösteren kişiler oldukları için, erkeklerin çekici bulduğu kadınlardır. Bu burcun insanları çok kıskanç kişilerdir.

Kadını da erkeği de sevdiği kişiyi kıskanmak konusunda oldukça ustadır. Çünkü akrep burcuna mensup kişiler, en yakınlarına bile kolay kolay güvenmezler. Onun güvenini sağlamak için, epey uğraşmanız gerekebilir. Ama size gerçekten güvendiklerinde de onlar için yeriniz hep ayrı olacaktır. Akrep burcu kişileri, oldukça hırslı ve başarılı kişilerdir. Bu hırsları, istedikleri kişiyi ya da bir şeyi elde etme konusunda oldukça başarılı olduklarını da göstermektedir. Akrep burcu, aynı zamanda iş hayatında da oldukça hırslıdır.

Onları sürekli bir şeylerle uğraşırken görebilirsiniz, çünkü boş durmayı sevmezler. Oldukça aktif ve sosyal bir burç olan akrep burcunun geniş bir arkadaş çevresi vardır. Ama dost dediği ve güvendiği kişilerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez.  Bu onların doğasında vardır. En önemli saati, saat 5 sularıdır. Akrep burcu aşkı en çok hissedebileceğiniz burçlardan biridir. Çünkü kendileri tutkulu ve romantiktir. Romantizmin yanı sıra cinselliğe de oldukça düşkün olan akrep burcu, cinsel fantezilerine önem verir. Karşısındaki kişiden de bunu bekler.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*