Akrep Burcu Kadınının Özellikleri

kadin

Element olarak su grubuna mensup olan akrep burcu kadını, burçlar dünyasının en seksi kadınlarının sahip olduğu burç grubudur. Su grubunda olduğu için iç dünyasında duygusal ve kırılgan olan bu kadınlar, dışarıdan oldukça dişli ve çekici görünür. Bu kadına dokunmadığınız sürece, onu sakin biri olarak tanırsınız.

Canı yandığında ise kaçacak delik arayabilirsiniz. O yüzden bir akrep burcu kadınını üzmeden önce 3 kere düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Akrep burcu kadını, çekici ve seksi kadındır. Dış görünüşüne fazlasıyla özen gösteren bu kadınlar, karşılarındaki erkeklerden de aynı şeyi beklerler. Bu kadınlarla birlikteyseniz, yıllarca unutmayacağınız bir birliktelik yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Akrep burcu kadını, ihtiraslı ve tutkulu bir kadındır. Aşkı en küçük hücresinde bile hissetmek ister ve bunu hissettiren erkeği kolay kolay bırakıp gitmez. Bu kadınlarla birlikteyseniz, kısa değil, uzun bir birliktelik yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Kendilerine has yapıları ile bir erkeği kolayca etkileyip kendilerine aşık eden bu kadınlar, sizi de etkilemek konusunda hiç zorlanmayacaklar. Bu kadınlarda şeytan tüyü olduğu için, girdikleri her ortamda kolayca dikkat çekerler. Akrep burcu kadını, cinselliğe en düşkün kadınlardandır. Onun kadar istekli ve arzulu olmanızı bekler. Cinsel fantezileri ile sizi etkileyeceğinden emin olacağınız bu kadın, aynı zamanda iyi bir eş de olacaktır. Bu durumda, akrep burcu kadını ile birlikte olmak, sizin için en güzel deneyimlerden biri olacak.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*