Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

erkek24 Ekim ile 22 Kasım tarihleri arasında dünyaya gelen akrep burcu erkeği, burçlar dünyasının en kıskanç, aynı zamanda da en tutkulu erkeğidir. Bu erkekler, aşkı yaşamayı da yaşatmayı da çok severler. Dışarıdan çapkın, gözü dışarıda gibi görünen bu erkekler, aşık olduklarında gözleri başka hiç kimseyi görmez.

Cinsellik düşkünü olarak tanıdığımız akrep burcu erkeği, cinsellik söz konusu olduğunda bir numaradır. Akrep burcu erkeği, en az aşka olduğu kadar cinselliğe de önem verir. Yeni fanteziler ve deneyimlere her daim açıktır ve kendisi gibi kadınlarla daha iyi anlaşır. Bu erkek, size hayatınız boyunca unutamayacağınız bir aşk yaşatabilir. Her kadının hayatında mutlaka tanıması gereken akrep erkeği, ilişkiniz süresince size kendinizi özel hissettirecektir. Her daim tehlikeli olarak gösterilen bu erkekler, canları yandığında dünyanın en tehlikeli erkeği olabilir. Aradan yıllar da geçse intikamını almadan rahat bırakmaz.

Adı üstünde akrep olan bu erkekler, iğnesini sokmadan rahatlamaz. Bu erkeklerle birlikteyseniz, onlarla iyi geçinin ve ona yanlış yapmamaya özen gösterin. Aldatmak gibi bir fikri aklınızdan bile geçirmeyin. Zaten bu erkeklerin delici bakışları vardır ve karşılarındaki hemen her kadını kolayca kendilerine aşık ettiklerinden, kadın onunla uğraşmaktan başka erkeklere vakit bile ayıramaz. Akrep erkeği ile beraber olacaksanız, sürekli göz altında olacağınızı bilmelisiniz. Çok kıskanç olan bu erkekler, en yakın erkek arkadaşlarınızla bile aranızı açabilir. Tüm bunlara rağmen, bir akrep erkeği ile aşk yaşamaya değer.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*