Akrep Burcunun Aşk Hayatı

askAkrep burcu, burçlar dünyasının aşka en çok önem veren burçlarından biridir. Aslında akrep burcu erkekleri için söylenmedik kötü söz kalmamıştır. Onlar için her yerde kaçılması gereken kişiler oldukları söylenir. Oysa akrep burcu erkekleri, aşkı doruklarda yaşabileceğiniz kişilerdir. Birlikteyken size aşkını ve tutkusunu hissettiren bu erkeklerin güvenini kazanabilirseniz, hayatınızın aşkını bulduğunuzu kanıtlayacaktır.

Akrep burcu kadınları, kendisi gibi dişli erkeklerden hoşlanır. Sakin ve duygusal balık, yengeç burçları ile anlaşmakta zorlanır. Akrep burcu şiddetli kavgalardan hoşlanır. Şiddetli kavgalardan sonra sevgilisi ile yaşayacağı cinsellik onu daha da heyecanlandırır. Akrep burcuna mensup kişilerle aşk yaşıyorsanız, kıskançlık konusunda dikkatli olmalısınız. Normalden biraz fazla kıskanç olan akrep burcu, hele de aşık olduğunda kendinizi kafeste hissetmenize neden olabilir. Bu onun güven sorunu yaşadığını da gösterir.

Ama sevdiğine güvense bile, onu kimseyle paylaşmak istemeyeceği için sürekli kıskançlık yüzünden tartışmanız kuvvetle muhtemel. Akrep burcu, aşkı hem yaşar hem de yaşatır. Onu romantik sözler söylerken göremeyebilirsiniz belki ama, öyle bir bakar ki gözlerinizin içine, sevildiğinizi en çok hissettiğiniz andır. Bu burcun insanlarından korkmayın. Belki 5 ay sonra bitecek bir ilişki olsa bile, hayatınız boyunca unutamayacağınız tutkulu, belki biraz da sancılı bir aşk yaşamak istiyorsanız, karşı cins akrep burçları ile birlikte olabilirsiniz. Bu burca mensup kişilerin aşık olmaları için önce güvenmeleri gerektiğini de unutmayın.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*