Akrep Burcunun Anlaştığı Burçlar

anlasmaAkrep burcu, toprak grubuna mensup burçlarla çok iyi anlaşır. Boğa, Başak ve Oğlak burçları ile çok iyi anlaşan akrep burcunun özellikle oğlak burcu ile arasında bir çekim vardır. Her ikisi de dışarıdan soğuk ve dikkat çekici göründüklerinden, birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren birlikte olmak için çalışacaklardır.

Başak burcu, çalışkan ve zeki olduğu için, akrep burcunun dikkatini çekmekte zorlanmaz. Ayrıca boğa ve akrep ikilisi, hem iyi bir çift hem de iyi bir arkadaş olacaklardır. Akrep burcunun iyi anlaştığı burçlardan biri de yine kendisi gibi su grubuna mensup yengeç burcudur. Duygusal, hassas ve tutkulu bir aşık olan yengeç burcundan hoşlanan akrep burcu, bu burcun insanları ile iyi bir çift olacaktır. Akrep burcu, ikizler burcu ile ya çok iyi anlaşacak ya da hiç anlaşamayacaktır. Çünkü ikizler burcu, özgürlüğüne düşkündür. Akrep ise sevdiğini çok kıskanır hatta bazen onun kafeste hissetmesine bile neden olabilir.

Bu durumda ikizler burcu bu kadar sıkıya gelemeyip kaçabilir. Akrep burcunun pek anlaşamadığı bir burç da aslan burcudur. Lider ruhlu aslan burcu, akrep burcunun boyundurluğu altına girmeyi reddedebilir. Akrep burcu, daha sakin tiplerle arkadaş ya da sevgili olmalıdır. Onun için balık burcu da iyi bir eş seçimi olabilir. Ama akrep burcu hareketten de fazlasıyla hoşlanır. Aktif ve sosyal kişilerle birlikte olmalıdır.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*