Akrep Burcunun Cinsel Hayatı

Akrep Burcunun Uyumu

cinsellikKadınının;

Akrep kadını, bir erkeği baştan çıkarmak için nasıl yürünmesi, nasıl konuşulması ve nasıl bakılması gerektiği konusunda bir kitap yazabilir. Bu için için yanan şehvet ateşi, isteklerinin kavuruculuğu, tatmin olmak için kıvranan vücuduna yayılır. Seks merkezli bir yaşam tarzı olan. ateşli ve güçlü bir kadındır. Gözlerine ve sesine yansıyan bu inanılmaz tutkuya, ancak libidosu zayıf bir erkek karşılık vermeden durabilir.

Arzuları her şeyin önünde gelir. Hatta cinsel arzuları adına sevgi ve aşkı bir kenara atabilir. Ama gerçekten aşık olduğunda, ona ulaşmak için kızgın kömürlerin bile üzerinde yürüyebilir. Sadık kalması çok zordur ama gerçek aşkı yakaladığını hissettiğinde gözü kimseyi görmez. Akrep kadınına hem duyguları hem de cinselliği çok güçlü bir erkek gerekir. Birçok kadına yetecek enerjiye sahiptir.

Çok çalışmayı ve çok eğlenmeyi sever. Her türlü faaliyette aşırıya kaçmayı ve çok eğlenmeyi sever. Akrep kadını aşkı ciddiye alır. Akrep erkeği gibi kadını da, tutkularının esiridir. Ama bu her zaman sekse bağlı olmaz. Yaşam tutkusu herhangi bir erkekten bağımsızdır. Bu özelliği, onu kendisine bağlamak çabasında olan erkek için vazgeçilmez bir kadın haline getirir. Erkek bunu başarabilse bile, onun gizli şehvetinin derinliklerine sızmak konusunda pek şansı yoktur.

Erkeğinin;

Akrep burcu, astrolojide cinselliğe en yatkın burçlardan biri olarak kabul edilir. Aşk hayatının olmazsa olmazı olan duygusal derinlik ve tutku cinsel hayatına da nüfuz etmiştir. Bundan dolayı Akrep burcu erkeği için cinsellik büyük bir önem taşımaktadır.

Akrep burcu gibi Boğa burcu için de cinsellik oldukça önemlidir. Ancak ikisi arasında bir takım farklar vardır. Boğa burcu duygusal hazlara dayanan cinselliğe önem verir. Akrep burcu ise bütünleşmeyi, yani tamamlanmayı esas alan bir anlayışla cinselliğe önem verir. Aşk hayatında duygusal derinliğe önem veren Akrep burcu erkeği, cinsel hayatında da duygusal paylaşımları önemser. İçinde derin duygusal paylaşımların olmadığı cinsel yaşantıyı tercih etmez. Akrep burcu erkeği sadakat ve tutku ile bağlı olduğu partnerinden aynı karşılığı aldığı takdirde bunu cinsel yaşamına da aksettirir. Böylece cinsel hayatını heyecanlı ve tutkulu kılabilir. Aynı zamanda birlikte olduğu kişiyi de cinsel açıdan mutlu edebilir.

Akrep erkeği baskın bir karaktere sahip olduğu için cinsel yaşantısında da kontrolü elinde tutmak isteyecektir. Genelde uyumlu bir kişiliğe sahip olsa da özellikle riskli durumlarda uç davranışlarda bulunabilir.